Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sharon

Telefon numarası : 0086-13713922792

Naber : +008613713922792

Free call
Shenzhen CHNTOP Screen Printing Machinery Co., Ltd

24 Yıllık Hizmet

24 yıllık İnovasyon

24 yıllık büyüme

 

CHNTOP, DÜNYA ÇAPINDAKİ MÜŞTERİLERİNE AKILLI OTOMATİK SERİGRAFİ BASKI EKİPMANLARI VE PROFESYONEL EKRAN BASKI SLOUSLARI SAĞLAR

  • Shenzhen CHNTOP Screen Printing Machinery Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: CHNTOP No. Çalışanları: 80~120
Yıllık satış: Yıl kurulan:
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
CHNTOP yenilikçi ekran baskı ekipmanları çözümleri ile tanınır ve ürünler baskı öncesi, baskı, baskı sonrası baskı, yazılım, serigrafi teknolojisi ve eğitim hizmetlerinden genişletilmiştir. Şimdiye kadar, serigrafi pazarına daha iyi hizmet verebilmek için kapsamlı ve entegre bir ürün yelpazesine sahip baskı hattının en büyük üretim ve teknik destek sistemine sahibiz.

CHNTOP ISO9001'i sıkı kalite yönetimi ve ölçüm sistemi ile uyguladı. Ana ürünlere bağımsız ithalat ve ihracat hakkıyla CE güvenlik sertifikası verildi. CHNTOP Shenzhen Yüksek teknoloji işletmeleri, Ulusal Yüksek teknoloji işletmeleri, Shenzhen Benchmark İşletmeleri sertifikaları vermiştir.

CHNTOP, uluslararası bir imalatçıya ulaşmak için çaba sarf etmek, baskı endüstrisinde lider olmak için sürekli olarak yüksek hassasiyetli, otomatik ve akıllı serigrafi çözümleri, ileri teknoloji ve kaliteli hizmet sunmayı taahhüt etmektedir. bunun gelişimini teşvik etmek.

20 yıllık teknoloji birikiminden ve pazarlama deneyiminden sonra, CHNTOP, kendi geliştirmeleri ve serigrafi makinesi alanındaki iç ve dış pazardaki rekabet avantajları için uygun bir yol keşfetti. Kalite politikamızı “kalite, teknoloji, hizmet, yenilikçilik” olarak marka politikamız olarak benimsiyoruz ve kapsamlı bir şekilde bağımsız teknoloji yenilikçiliğini destekliyoruz. Dahası, sadece bir bilimsel kariyer yönetim sistemi kurmak ve en iyi yeteneklerin büyümesini çekmek ve teşvik etmek için uygun bir ortam yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda istikrarlı ve sürekli sağlamak için ileri baskı teknolojisine sahip, uzman, yetenekli ve deneyimli bir araştırma ve mühendislik ekibimiz var. şirketin gelişimi.

Her gün CHNTOP çalışanları, yenilikçi değerleri ve çabaları nedeniyle müşterinin ürün ve hizmet beklentilerini aşmaya çalışıyorlar. CHNTOP gelecekte elinizle birlikte büyür ve gelişir.

Geçmiş
Hizmet
Serigrafi markasına daha iyi hizmet verebilmek için kapsamlı ve entegre bir ürün yelpazesine sahip baskı hattının en büyük üretim ve teknik destek sistemine sahibiz.

Ekibimiz

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

qt6@quan-tong.com
+008613713922792
0086-13713922792